Blog lifestylowy

Edukacyjne czasopisma dla dzieci

Edukacyjne czasopisma dla dzieci

Jedną z form zabawy bardzo lubianej przez nasze córki jest wspólne oglądanie magazynów i czasopism dla dzieci. Dzięki temu nie tylko rozwijają język, pamięć i wyobraźnię ale także uczą się myślenia i koncentracji. Ponadto zdobywają nową wiedzę i rozbudzają swoje zaintereswania, a więc umiejętności niezbędne i przydatne w życiu. Tego typu czasopisma dla dzieci są wprowadzeniem do świata dorosłych i ułatwiają jego zrozumienie. Ćwiczenia opracowane przez ekspertów edukacji przedszkolnej dają nam pewność, że nasze pociechy będą dobrze przygotowane do wejścia w życie szkolne i dalsze etapy edukacji.

 

 

czasopisma dla dzieci do wspolnej zabawy

 

 

W ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy magazyn dla dzieci ” Moje maluchy „ opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era o czym mogliście przeczytać w jednym z niedawno przedstawionych wpisów.  Jest to miesięcznik dla najmłodszych przygotowany z myślą o wspólnej zabawie. Zawiera instrukcje obrazkowe do zadań polegających m.in. na kolorowaniu i rysowaniu po śladzie, a także na wyszukiwaniu fragmentów w większej całości. W wakacyjnym wydaniu dzieci mogą liczyć na zagadnienia dotyczące zwierząt domowych i leśnych.

Nasze córki bardzo polubiły to czasopismo, dlatego zabrały  je z sobą nawet na wakacyjny wyjazd w góry. Dzięki temu w wolnej chwili mogły razem  kreatywnie spędzać czas. Jestem pewna, że taka forma aktywności sprawiła im nie tylko przyjemność ale także przyczyniła się do budowania pozytywnego nastawienia do nauki.

 

czasopisma dla dzieci zadania logiczne

 

 

czasopisma dla dzieci magazyny

 

 

czasopisma dla dzieci cwiczenia obrazkowe

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Zguba zębiełków ” – opinia
„Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” – opinia
” Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka ? ” recenzja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 thoughts on “Edukacyjne czasopisma dla dzieci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial