Blog lifestylowy

” Zguba zębiełków ” – opinia

” Zguba zębiełków ” – opinia

Jedną z form spędzania wolnego czasu przez nasze dzieci jest oczywiście czytanie książek, dziecięcych magazynów, a ostatnio także komiksów. Niedawno, bo 17 maja, ukazała się na naszym rynku ciekawa propozycja dla najmłodszych Tomasza Samojlika pt. ” Zguba zębiełków „. Jest to czwarty tom bestsellerowej opowieści z życia ryjówek, rzęsorków i zębiełków. Interesujące i warte przeczytania są także trzy wcześniejsze tomy m.in. ” Ryjówka Przeznaczenia”, ” Norka Zagłady ” i ” Powrót Rzęsorka „.

 

” Zguba zębiełków ” – opis:

Bycie ryjówką przeznaczenia to nic przyjemnego ! Wszędzie czyhają zagrożenia: zaczyna się spełniać starożytna przepowiednia o zagładzie, a norki amerykańskie dokonują inwazji na spokojną Dolinę Ryjówek. Na domiar złego pożar zagraża życiu wszystkich mieszkańców lasu, a potem nadchodzi zima, śmiertelnie groźna pora roku dla owadożernych i wiecznie głodnych ssaków.

Wybrańcem mającym ocalić wszystkich okazuje się fajtłapowaty Dobrzyk, któremu wiernie służy drużyna śmiałków. Co się jednak stanie, kiedy drużyna się rozpadnie? Czy Dobrzyk poradzi sobie z największym do tej pory wyzwaniem?

 

 

Zguba zębiełków komiks dla dzieci

 

 

Jak widzicie, książeczka jest w formie komiksu, gdzie najmłodsi mogą liczyć na kolorowe historyjki obrazkowe z dialogami. Zabawne scenki niewątpliwie pobudzają wyobraźnię i fantazję dzieci, a także wyzwalają emocje i wrażliwość. Natomiast, mądre, przemyślane teksty umożliwiają im poznanie wielu ciekawych informacji z życia zwierząt. Taka forma przekazu jest nie tylko bardzo wartościowa i atrakcyjna, ale także pozwala dzieciom szybko się rozluźnić i odpocząć.

 

 

Zguba zębiełków opowieść z doliny ryjówek tomasz samojlik

 

 

Fani słynnej Sagi o Ryjówkach, mogą także liczyć na bezpłatną publikację, pt. „Opowieść z Doliny Ryjówek „. Jest to krótka historyjka o Dobrzyku, opowiadającą o tajemniczym zniknięciu światyni Kaal – osz.

 

 

Zguba zębiełków saga recenzja

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Teatrzyk w plenerze
” Moje maluchy ” – nowy magazyn dla najmłodszych
Opolskie safari

 

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “” Zguba zębiełków ” – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial