Blog lifestylowy

Nadruki na szkle jako elementy dekoracyjne

Nadruki na szkle jako elementy dekoracyjne
Każdy z nas pragnie, aby przestrzeń w jego domu była tak zaaranżowana, aby wnętrza były funkcjonalne, estetyczne a także ekologiczne.
Chcąc spełnić wszystkie wymienione funkcje coraz częściej, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, stawiamy na szkło. Szklane elementy są bowiem odporne na działanie promieni słonecznych, trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, a także dają wiele możliwości w aranżacji. 
W dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić możliwość umieszczania nadruków na szkle, które są ciekawym i niebanalnym sposobem na podkreślenie wnętrz oraz nadają im indywidualnego charakteru.
 
 
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Nadruki na szkle są propozycją dla osób marzących o oryginalnych i niestandardowych wnętrzach. Wystarczy mieć odrobinę fantazji, wybrać odpowiedni wzór i mieć wizję efektu końcowego. Oczywiście wykonanie należy zostawić profesjonalistom specjalizującym się w tego typu aranżacjach.
Przykładem takiej firmy jest Cels z Suwałk, której oferta dostępna jest na stronie http://www.cels.pl/ . Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu jest w stanie wykonać każde zlecenie. Patrząc na ilość wykonanych prac, można stwierdzić że nadruki cieszą się ogromną popularnością. Najczęściej wykorzystywane są w kuchni, łazience, a nawet w nowoczesnych w biurach.
 

szkło hartowane

 

 
W kuchni ciekawie wypełniają przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym, a wiszącymi szafkami. W łazience oryginalnie komponują się nad wanną, na ścianie lub w kabinie prysznicowej. Natomiast w biurze będą doskonałym elementem dekoracyjnym w postaci ścian działowych lub drzwi wewnętrznych.
Jak widzicie nadruki na szkle są ciekawym elementem dekoracyjnym. Dają nieograniczone możliwości aranżacji oraz tworzenia niepowtarzalnych, ponadczasowych i pełnych uroku wnętrz. 

zdjęcia: http://www.cels.pl/, kolaże własne, lemonroom.pl 
 
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


11 thoughts on “Nadruki na szkle jako elementy dekoracyjne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial