Blog lifestylowy

Krem przeciw rozstępom Mamas – opinia

Krem przeciw rozstępom Mamas   –  opinia
W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam opinię na temat kremu przeciw rozstępom Mamas polecanego przede wszystkim kobietom w ciąży, ale nie tylko.
 
Jak wiadomo o skórę trzeba dbać cały czas, a zwłaszcza w okresie ciąży, gdy nasza skóra rozciąga się, a w naszym organizmie zachodzą naturalne zmiany hormonalne, czego efektem stają się niechciane rozstępy. Jak wynika z badań naukowych, również czynniki genetyczne mogą wpływać na pojawienie się rozstępów na skórze. Aby tego uniknąć najlepiej stosować profilaktycznie specjalistyczne kosmetyki, takie jak przedstawiony dzisiaj krem przeciw rozstępom Mamas.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Opis produktu:
 
Krem do intensywnej pielęgnacji skóry w czasie ciąży i po porodzie, zapobiega powstawaniu rozstępów i nasilaniu się już istniejących. Zawarty w kremie Hydroxyprolisilane CN, zwany aktywatorem młodego kolagenu, stymuluje podziały komórkowe skóry dzięki czemu poprawia jej strukturę i elastyczność.
 
Krem przeciw rozstępom Mamas można stosować przez cały okres ciąży, aż do porodu, a także w kolejnych tygodniach po urodzeniu dziecka. Więcej informacji znajdziecie na stronie mamas.com.pl
 
 
Sposób użycia:
 
Stosuj  krem dwa razy dziennie.
 
 
Pojemność:   150 ml
preparat na rozstępy, kosmetyki dla kobiet w ciąży
Moja opinia:
Żałuję, że nie znałam kremu Mamas wcześniej, ponieważ na pewno stosowałabym go przez cały okres ciąży. Teraz gdy moja młodsza córka ma już prawie dwa lata również chętnie sięgnęłam po przedstawiony preparat, ponieważ ma doskonały skład i działanie, a o skórę trzeba dbać cały czas.
Krem Mamas doskonale nawilża skórę, poprawia jędrność i elastyczność. Oczywiście takie efekty uzyskamy stosując go systematycznie ( zgodnie z zaleceniem producenta, najlepiej 2 razy w ciągu dnia, rano i wieczorem ). 
W kremu znajdziecie składniki, które wpływają na utrzymanie prawidłowej struktury włókien kolagenowych, które dzięki temu są bardziej odporne na rozciąganie się skóry.  Jeśli jesteście zainteresowane szczegółowym składem preparatu, polecam odwiedzić stronę http://diagnosis.pl/ . Dodam tylko, że krem nie zawiera parabenów i barwników, dlatego jest bezpieczny dla przyszłych mam.
Krem Mamas polecam wszystkim paniom, a zwłaszcza przyszłym mamom, aby stosowały go profilaktycznie chcąc uniknąć rozstępów oraz cieszyć się jędrną i zadbaną skórą.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “Krem przeciw rozstępom Mamas – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial