Blog lifestylowy

Żółty maj

Żółty maj
Już za kilka dni nadchodzi maj, a wraz z nim miejmy nadzieję, że nadciąga również kres szarych, zimnych tygodni. Niecierpliwie czekam na Majówkę  oraz na pojawienie się w ogrodzie kolorowych roślin. Zwłaszcza tych żółtych, ponieważ są zwiastunami dobrego nastroju, optymizmu i radości życia. 
W dzisiejszym wpisie chcę Wam przedstawić kilka żółtych akcentów, które możemy przemycić do domu, aby rozjaśnić otoczenie i cieszyć się słonecznymi refleksami.
 

Pierwszym z nich są na pewno świeże pachnące kwiaty, które niewątpliwie będą pięknie wyglądać przy porannej kawie. Ja lubię zwłaszcza żółte tulipany, które dobrze prezentują się w duecie z białymi kwiatami. Taka pachnąca kompozycja jest doskonała na udany początek dnia.

Jeśli chcemy nieco odświeżyć nasze mieszkanie możemy wybrać również żółte tapety, dodatki dekoracyjne, a nawet meble które rozjaśnią wnętrze.  Dopełnieniem takich aranżacji będą ciepłe odcienie brązu, beżu i czerwieni.
 

Szukając inspiracji na pinterest.com, znalazłam nawet żółte nowoczesne kominki, które oprócz tego, że zapewniają nam dodatkowe światło i ciepło, to są również ciekawym elementem dekoracyjnym.  Oczywiście mając taki kominek w domu musimy pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach ( warto odwiedzić stronę http://www.saga.info.pl/zawory-bezpieczenstwa/ ).

 
 
A krzak  żółtej forsycji,  moim zdaniem, a myślę że nie tylko moim, to najpiękniejszy żółty symbol nadchodzącej wiosny i ciepłych, słonecznych dni.

zdjęcia: pinterest.com, zdesignathome.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


4 thoughts on “Żółty maj”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial