Blog lifestylowy

Tropem dinozaurów … – Dinopark w Szklarskiej Porębie

Tropem dinozaurów …   –  Dinopark w Szklarskiej Porębie
Witajcie w długi weekend majowy. My tegoroczną majówkę spędzamy całą rodziną po części w Górach Izerskich i Karkonoszach. Zatrzymaliśmy się w  górskim kompleksie hotelowym u naszych sąsiadów w miejscowości Harrachov. Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy skorzystać z jednej z pobliskich atrakcji i zabrać nasze pociechy do Dinoparku w Szklarskiej Porębie, od której dzieli nas zaledwie kilkanaście kilometrów.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
Dinopark położony jest w otulinie Karkonoskiego Parku Krajobrazowego, co niewątpliwie dodaje uroku jego głównej atrakcji jaką jest ścieżka edukacyjna, na której znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości, znajdujących się wśród skał i wzgórz. Ponadto dla tych, którym emocji jest za mało, czeka kino 6D, czyli połączenie kina 3D z wibrującymi fotelami,, kroplami deszczu, powiewem wiatru czy padającym śniegiem. Jednym słowem z ekstremalnymi wrażeniami. 
rekonstrukcje dinozaurów, gry, zabawy
Na terenie parku znajduje się również wioska indiańska, gdzie możecie oglądać namioty Tipi oraz zapoznać się z kulturą i strojami Indian. Na najmłodszych czekają różnego rodzaju gry, zabawy i płukanie złota. 

życie Indian, kultura i obyczaje indiańskie, blog
Dzieciom niewątpliwie spodoba się również Małpi Gaj, czyli park linowy dla najmłodszych, zapewniający przygodę i adrenalinę.  Ponadto do dyspozycji jest również Paintball ze strzelnicą i torem przeszkód. A na koniec dla najmłodszych dmuchańce, plac zabaw, piaskownica odkrywców, kolejka Flinstonów i warsztaty paleontologiczne.
paintball, blog, opinie
Jak możecie się domyślić nasza atrakcja turystyczna okazała się bardzo trafiona, choć trochę kosztowna. Polecam przyjechać na dłużej niż dwie godziny, ponieważ ceny biletów wahają się w granicach 15 – 38 zł / osobę. Ale niewątpliwie warto. Atrakcji jest na tyle dużo, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i spędzi niezapomniane chwile. Polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi.
polecany dinopark dla dzieci
Pamiętajcie, że te spotkania oko w oko z kolosami sprzed milionów lat, a także wizyta w kinie 6D z jego przerażającymi atrakcjami i atakującymi nas stworami mogą spowodować również spory stres, dlatego na wszelki wypadek polecam stronę http://www.doktorpsychiatra.pl/psycholog-warszawa.html , bo jak mówią znawcy tematu, pół żartem, pół serio ” nigdy nie znasz, ni dnia, ni godziny „.
http://www.swiatwkolorzeblond.com/
harrachov, atrakcje w czechach
długi weekend majowy, gdzie warto pojechać, 2017, opinie,blog
wyjazd z dziećmi, góry, atrakcje na weekend

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Tropem dinozaurów … – Dinopark w Szklarskiej Porębie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial