Blog lifestylowy

Biwak pod namiotem

Biwak pod namiotem
Nawiązując do wpisu Dom poza domem – sposoby na niedrogi i wygodny nocleg dzisiaj przedstawię Wam jeszcze jedną propozycję na tanie wakacje, a mianowicie – biwak pod namiotem.
Myślę, że jest to opcja dość kusząca  jeśli ma się ochotę na prawdziwą przygodę. W końcu spanie w namiocie, gotowanie na kuchence lub ognisku to prawdziwa wolność i przy okazji powrót do czasów młodości 🙂 Zresztą dla dzieci wyjazd na biwak to również prawdziwa atrakcja.
Z racji tego, że nasze dzieci są jeszcze małe u nas taka opcja na razie odpada. Choć kto wie, może gdyby nasze dzieci spróbowały, to mogłoby się okazać, że namiot w lesie wygrałby z wygodnym hotelem ? 🙂
biwak pod namiotem tanie wakacje
Nasi znajomi, których pociechy są trochę starsze od naszych, od dwóch lat robią takie rodzinne wyjazdy pod namiot, tak „dla odmiany” i bardzo je sobie chwalą. Okazuje się, że dla dzieci spanie w śpiworze, a nawet pomoc przy rozbijaniu namiotu to prawdziwa atrakcja. Poza tym w takich niecodziennych warunkach, nawet jedzenie, które się samemu przygotowało smakuje nawet niejadkom 🙂 Plusem jest również to, że dzięki takim pracom biwakowym dzieci mogą poczuć się bardziej dorosłe, a przy okazji mają doskonałą lekcję samodzielności.
biwak pod namiotem tanie wczasy
Mimo kuszących propozycji znajomych dotyczących wspólnego wyjazdu, my na razie pozostajemy przy nocowaniu w hotelach, a dzieciom zamiast namiotu zostaje zabawa w domku ogrodowym pod zadaszeniem ( przy okazji polecam Wam solidne zadaszenia balkonów i tarasów dostępne na metal-gum.com ) lub na placu zabaw.
Wyjazd wspólnego biwakowania natomiast zostawiamy na niedaleką przyszłość . A co Wy sadzicie o wyjeździe z małymi dziećmi pod namiot ?
biwak pod namiotem tanie spanie
WARTO PRZECZYTAĆ:

Galeria i hotele w Krakowie
Hotelowe atrakcje
Weekend w Zakopanem oraz plusy i minusy wyjazdów z dziećmi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Biwak pod namiotem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial