Blog lifestylowy

Pomysły na udany wypoczynek

Pomysły na udany wypoczynek
Tak niewiele trzeba, aby nawet w niedużym ogrodzie urządzić przytulne miejsce relaksu. Takim miejscem może być słoneczny taras, zaciszne stanowisko pośród drzew lub kwitnącej rabaty. To tylko zależy od nas, gdzie będziemy lepiej i bardziej komfortowo się czuć.
Planując swój kącik relaksu myślę, że warto wziąć pod uwagę kilka poniższych inspiracji:
  • blisko natury

Widok z przytulnego miejsca na rabatę w pełnym rozkwicie wśród zapachów niewątpliwie stanie się miejscem, które sprzyja spotkaniom i jest główną ideą aranżacji ogrodu.
aranżacje ogrodów

 

  • relaks nad wodą

 

Widok i szmer wody to dodatkowy atut ogrodu, który nie tylko pozwala nam się uspokoić ale również dostarcza dużo innych ciekawych wrażeń.
zakładanie ogrodów, relaks w ogrodzie

 

  • wypoczynek  w blasku świec

 

Wygodne siedziska, stolik, hamak i dodatki w postaci świec i świeżych, pachnących kwiatów zebranych z rabat, stworzą przytulny kącik. W letnie, słoneczne dni stanie się naszym „drugim domem”.
świece, dodatki do ogroodu

 

 

  • zielone zacisze – altana ogrodowa

 

Altana stojąca w zacisznym miejscu w ogrodzie, również będzie sprzyjać wielu towarzyskim spotkaniom. Wykonana z dobrych materiałów nawet własnoręcznie dzięki systemowi metalowych złączy  ( polecam mettec.com.pl ) posłuży nam przez wiele lat i będzie wyglądać niezwykle efektownie.

altany ogrodowe, altanki

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Pomysły na udany wypoczynek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial