Blog lifestylowy

Domy z bali – pełnia natury

Domy z bali – pełnia natury
Projekt domu Chmielniki dw19 KRP1353

 

W dzisiejszych czasach pogoni za sukcesem, drodze pod górę czasem wyższej jak Mount Everest, gdzie codziennie zmagamy się z przeciwnościami porównywalnymi z samotnym opłynięciem Przylądka Horn, potrzebujemy spokojnej przystani, gdzie możemy odpocząć i w pełni zregenerować siły na dalszą walkę z losem. Są takie miejsca na świecie, np. Seszele, Malediwy czy Hawaje, egzotyczne, spokojne i pełne pozytywnej energii. No niestety, z uwagi na odległość i koszty, poza możliwościami większości z nas. Cóż więc mamy robić tu i teraz ? Gdzie mamy się podziać ?

Myślę, że odpowiedź jest bardzo prosta. W Polsce mamy wiele pięknych, uroczych miejsc, zarówno z widokiem na górskie szczyty jak i malownicze jeziora. Czasem wystarczy wyjechać tylko nieco dalej od miasta lub znaleźć atrakcyjne tereny blisko lasu na pobliskiej wsi. A jeśli naprawdę myślimy o swojej przyszłości i zdrowiu najbliższych, to możemy skorzystać z bardzo konkretnej oferty projektów domów z bali , które doskonale wpisują się w krajobraz przyrody.

 

 

domy z bali drewnianych

Projekt domu Jaworzynka dw KRP1208

 

Patrząc na trendy w budownictwie, domy z bali cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko dlatego, że marząc o własnych czterech kątach, z roku na rok coraz bardziej zwracamy uwagę na ekologię, a jednocześnie funkcjonalność, nowoczesność i ekonomię.

 

Jakie są zalety domów z bali ?

  • są atrakcyjne wizualnie, ale także ciepłe i komfortowe,
  • ze względu na wykorzystanie wysokiej jakości drewna, wewnątrz takich domów panuje korzystny dla zdrowia mikroklimat i optymalna temperatura,
  • są wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych,
  • zaliczane są do domów energooszczędnych,
  • można je w miarę szybko postawić ze względu na drewnianą konstrukcję,
  • oferta projektów jest bardzo bogata, co umożliwia zbudowanie całorocznych domów mieszkalnych jak i domków letniskowych.

 

Przyznam, że my również myślimy o postawieniu tego typu domu. Dlatego po wnikliwym przejrzeniu ofert internetowych, trafiłam na jedną z najciekawszych, moim zdaniem, stron extradom.pl. Jest to Największe Biuro Projektów Domów dysponujące 16 tysiącami różnorodnych propozycji, tak aby każdy kto marzy o własnym domu mógł znaleźć coś dla siebie. Mnie najbardziej zauroczyły projekty domów z bali w stylu dworkowym, w stylu góralskim, a także rezydencje z bali. Jednak szczególnie przykuł moją uwagę Projekt domu Chmielniki małe dw5 KRP1392 , który przedstawiłam Wam poniżej. W pierwszej kolejności zainteresowała mnie jego kopertowa konstrukcja dachu z tzw. wolim okiem. Poza tym spodobało mi się także nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze z uwzględnioną częścią dzienną i otwartą kuchnią. Niewątpliwym plusem jest również zaplanowane miejsce na kominek, a także duży taras. Myślę, że przedstawiony projekt domu, byłby idealny dla naszej kilkuosobowej rodziny.

 

 

domy z bali całoroczne

Projekt domu Chmielniki małe dw5 KRP1392

 

 

Zdjęcia: https://www.extradom.pl/

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


12 thoughts on “Domy z bali – pełnia natury”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial