Blog lifestylowy

Loreal Nutri Gold odżywczy krem – opinia

Loreal Nutri Gold odżywczy krem – opinia

Wygląd skóry odzwierciedla ogólny stan zdrowia, dlatego oprócz zdrowych posiłków i suplementów diety nie należy zapominać o właściwym odżywianiu skóry za pomocą skutecznych i sprawdzonych kosmetyków. W związku z tym w dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić jeden z moich ulubionych i niezawodnych kremów odżywczych do twarzy Loreal Nutri Gold Olejkowy Rytuał. Krem został opracowany na bazie drogocennych składników pielęgnacyjnych, które dostarczają wszystkich niezbędnych witamin odżywczych i przywracają skórze utraconą witalność.

Poza sprawdzonymi kosmetykami warto również zainwestować we właściwe odżywianie i nawilżanie skóry odwiedzając co jakiś czas gabinety kosmetyczne. Oczywiście bardziej zabieganym polecam urządzenia kosmetyczne stosowane przez gabinety i salony urody ale do domowego użytku. Ciekawą ofertę możecie znaleźć na stronie importmania.pl . Wśród produktów są m.in. wygodne w obsłudze mini kombajny kosmetyczne, wapozon i scrubbery.

 

 

Loreal Nutri Gold olejkowy rytuał

 

 

Loreal Nutri Gold odżywczy krem – olejek – opis producenta:

Jedwabisty krem – olejek natychmiast odżywia i nawilża nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Skóra odzyskuje poczucie komfortu. Dzień po dniu poprawia się jej wygląd, a oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne. Twarz wygląda na wypoczętą. Skóra odzyskuje witalność.

 

Pojemność: 50 ml

 

Moja opinia:

Krem Loreal Nutri Gold Olejkowy Rytuał spełnił wszystkie moje oczekiwania. Nie tylko doskonale odżywia i nawilża skórę, ale także redukuje oznaki zmęczenia. Jego konsystencja jest bardzo delikatna, a zapach subtelny i łagodny.

Kosmetyk bardzo szybko się wchłania, co pozwala na wykonanie makijażu w krótkim czasie po jego aplikacji. Plusem jest również jego wydajność. Krem jest idealny do skóry suchej i wrażliwej. Nie musicie martwić się o jakiekolwiek podrażnia czy uczula. Przy systematycznym stosowaniu skóra twarzy staje się  dobrze odżywiona i zyskuje zdrowy wygląd.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Loreal Nutri Gold odżywczy krem – opinia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial