Blog lifestylowy

Nowoczesne meble designerskie

Nowoczesne meble designerskie

Obecnie urządzając własne mieszkanie, coraz częściej zwracamy uwagę na naturalność  i prostotę, unikając jednocześnie przepychu i krzykliwych wzorów. Pragniemy, aby urządzane pomieszczenia były nowoczesne i stylowe. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne meble o niepowtarzalnym designie.

Wybierając designerskie meble liczymy na oryginalność, dobrą jakość i funkcjonalność. Dzisiaj wybrałam dla Was kilka ciekawych propozycji różnych mebli, a w szczególności foteli, krzeseł i stołów, które według mnie idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Jak widać, wszystkie projekty są efektowne ale jednocześnie proste, bez zbędnych ozdobników, a niektóre niemal skrajnie oszczędne. Myślę, że ze względu na wykonanie i wykorzystanie dobrej jakości materiałów, można pokusić się również o stwierdzenie, że są klasyczne a nawet ponadczasowe.

 

Nowoczesne meble – fotele:

Nowoczesne, designerskie fotele są nie tylko oryginalne, ale także stabilne i bardzo wygodne. Jak widać są różnorodne, jednak każdy jest stylowy i wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Myślę, że głębokie kolory dodają im dodatkowego uroku.

 

nowoczesne meble fotele do salonu

 

 

 

Nowoczesne meble – krzesła:

Nowoczesne, designerskie krzesła również są ponadczasowe i uniwersalne. Ze względu na prostą formę i materiały wysokiej jakości, wyglądają stylowo i elegancko. Mnie najbardziej urzekł kształt i obicia krzesła patchworkowego, od pepitki aż po klasyczne biele  i czernie.

 

 

nowoczesne krzesła do jadalni

 

 

Nowoczesne meble – stoły:

Nowoczesne, designerskie stoły cechuje prosta  forma i funkcjonalność. W zależności od wielkości wnętrza do wyboru mamy stoły okrągłe ( sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach ) oraz stoły prostokątne ( polecane do większych pomieszczeń ).

 

 

nowoczesne meble do domu

 

 

 

Zdjęcia: https://malodesign.pl/pl/, kolaże własne

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


7 thoughts on “Nowoczesne meble designerskie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial