Blog lifestylowy

Sierpniowe premiery Wydawnictwa Dreams

Sierpniowe premiery Wydawnictwa Dreams

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam sierpniowe premiery Wydawnictwa Dreams, wśród których znajdują się następujące tytuły książek: „Wierna Tobie”, „Panny młode. Jesień”,  „Niezapomniane wrażenie”  oraz „Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp”.

 

” Wierna Tobie ” Becky Wade – premiera 10 sierpień

 

Po druzgocącym rozstaniu trzy lata temu Nora Bradford, genealog i właścicielka osady historycznej, uciekła w pracę i wyimaginowany świat ze swoich ulubionych książek i filmów.

W przeciwieństwie do Nory były komandos marynarki wojennej, John Lawson idzie przez życie skupiony na wyzwaniach, jakie przynosi ono każdego dnia.

Gdy mężczyzna otrzymuje diagnozę lekarską dotyczącą wady genetycznej, jest zmuszony zgłębić tajemnice swojego pochodzenia. Wynajmuje Norę do pomocy w odnalezieniu biologicznej matki. Praca ramię w ramię może pomóc tej pełnej przeciwieństw dwójce odkryć to, czego nie widać na zewnątrz, ale co, jeżeli pośród tego znajdują się również rany z przeszłości ?

 

” Panny młode. Jesień ” Kathryn Springer, Katie Ganshert, Beth K. Vogt – premiera 16 sierpień

 

Wrześniowa panna młoda Kathryn Springer

Po przeprowadzce do Red Leaf Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Jednak zastępca szeryfa, Jesse Kent, nie może uwierzyć, że jego mama oddała klucze do swojej księgarni kobiecie, którą poznała przez Internet. Jesse już raz widział, jak jego matka została wykorzystana i postanawia bacznie przyglądać się tej całej Annie Price. Lecz gdy w miasteczku ma się odbyć rekonstrukcja historyczna wesela pary jego założycieli, a w główne role mają się wcielić Annie i Jesse, ślub „na niby” szybko ustępuje miejsca prawdziwym uczuciom.

Październikowa panna młoda Katie Ganshert

Nikt poza Jakiem i Emmą nie zna prawdziwego powodu, dla którego biorą ślub – by umierający ojciec kobiety mógł poprowadzić ją do ołtarza. W miarę jak Jake i Emma planują jesienne wesele, staje się jasne, że ich umowa napotka kilka przeszkód – a największą z nich okażą się uczucia, którymi tych dwoje darzy siebie nawzajem.

Listopadowa panna młoda Beth K. Vogt

Po trzeciej z rzędu miłosnej porażce Sadie ma już dość romantycznych związków opierających się na wiadomościach tekstowych. Jedynym znanym jej mężczyzną, który jest gotów odłożyć swojego iPhone’a i odbyć z nią normalną rozmowę jest Erik, jej najlepszy przyjaciel. Czy mężczyźnie, który od lat skrycie podkochuje się w Sadie, uda się ją przekonać, że randki „dla zabawy” są preludium do „dopóki śmierć nas nie rozłączy”?

 

” Niezapomniane wrażenie ” Tamera Alexander – premiera 24 sierpień

 

Największym marzeniem Claire Laurent jest uznanie w artystycznym świecie. Na drodze dziewczyny staje jednak ojciec, który naciska, by córka zajmowała się fałszerstwem. Zaledwie rok po zakończeniu wojny secesyjnej jest zmuszona uciekać z Nowego Orleanu do Nashville, gdzie jej losy krzyżują się z losami adwokata Suttona Monroego. Choć spotykają się w niezbyt komfortowych okolicznościach, prawnik traktuje ją jak dar niebios. Obracając się pośród elit Nashville, artystka wierzy, że spełnienie marzenia, by wywrzeć niezapomniane wrażenie w świecie sztuki, jest na wyciagnięcie ręki … Pod warunkiem, że jej nielegalna przeszłość nie zostanie odkryta.

Unioniści zniszczyli do Suttona i skonfiskowali ziemie, a teraz chcą jeszcze odebrać honor jego rodzinie. Prawnik jest zdeterminowany, żeby odzyskać to, co do niego należy i naprawić wielką krzywdę, ale odkrywa prawdę, która może go kosztować dużo więcej, niż był sobie w stanie wyobrazić … łącznie z utratą kobiety, którą kocha.

Miejscem akcji powieści jest historyczna rezydencja Belmont w Nashville – olśniewający przedwojenny majątek wybudowany przez Adelicię Acklen.

„Niezapomniane wrażenie” to porywająca historia o miłości, kraju podnoszącym się po zniszczeniach wojny, powrocie do życia tych, którzy zostali zranieni, i o odwadze, jaką muszą mieć, by przyjąć siebie i innych takimi, jakimi są naprawdę.

 

„ Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp ” Adam Studziński – premiera 24 sierpień

 

Mania uwielbia zabawki. A najbardziej plastikowe kucyki, na których punkcie ma małego bzika. Małego? To za mało powiedziane! Wszystko zmieni się jednak, kiedy w opakowaniu po nowym koniku znajdzie coś jeszcze…

Uwaga! Ku zgrozie szefa Chciejokorpu, książka ta demaskuje najczęstsze sztuczki marketingowe stosowane w sklepach!

Fałszywe promocje, ceny zakończone na „99”, gratisy, reklamy, zbieractwo… Niech Twoje dziecko nie da się nabrać na manipulacje podstępnych chciejognomów!

O autorze:

Adam Studziński swoją pierwszą książkę Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp, napisał w międzyczasie – między pracą, w której para się marketingiem i PR-em, a domem, gdzie przypadła mu rola taty, męża i menedżera zmywarki. Gdyby miał więcej czasu, wyruszyłby w daleką podróż lub godzinami czytał książki historyczne. Najchętniej podróżowałby z książką w ręku. Tymczasem musi zadowolić się tym, co ma. A ma (chyba) wszystko.

 

 

WARTO PRZECZYTAĆ:
” Droga Karolino … ” – recenzja
” Lilka ” Małgorzata Kalicińska – recenzja
” Trzymaj się, Mańka ! ” Małgorzata Kalicińska – recenzja

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


2 thoughts on “Sierpniowe premiery Wydawnictwa Dreams”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial